TEKNİK BAĞLANTI & MERİDYEN A.Ş.

MERİDYEN VİDA HAKKINDA

Teknik Bağlantı sektördeki 40 yılı aşan üretim tecrübesi, deneyimli ekibi ve Meridyen A.Ş. ortaklığı ile sizin için üretiyor.

20.000 metrekare üretim alanı, yıllık 25.000 ton üretim kapasitesi ile sunta vidası, matkap uçlu vida, alçıpan vidası, euroscrew minifix vidalar ve ISO standartlarında ve özel vida çeşitlerinde 2-10 m çap 2-180 mm boy aralığında üretim gerçekleştiren Teknik Bağlantı ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi entegrasyonu ile yönetilmektedir.

Tamamen entegre üretim kapasitesine sahip üretim tesislerinde hammadde girişinden ambalajlı ürün çıkışına kadar tüm operasyonlar kendi bünyemizde bulunan prosesler ile sağlanmaktadır. Prosesin her aşamasında 16 kişiden oluşan ve 24 saat görev yapan kalite ekibimizin 3 ayrı laboratuarımızda test ve kontrol aşamalarından geçen ürünlerimizin tamamı yüksek mekanik, fiziksel görünüm kalitesi ve hassas ambalaj adetlerine sahip sahip olarak size ulaştırılmaktadır.

Kurumsal başarı ve deneyimlerimizi sürekli gelişim, iyileştirme ve çevre duyarlı üretim vizyonumuz ile birleştirerek dünyada sektörün öncü firmaları arasında yer alma hedefimize yaklaşıyoruz. 35 kişilik mühendis ekibi, toplam 325 çalışanı ile 1.500 çeşit üretim kapasitesine sahip olan fabrikamız; Ar-Ge, Ürge ve yeni üretim prosesleri yatırımları ile önümüzdeki yıllarda da sektörel gelişimini ve kapasite artışını devam ettirerek değerli müşterilerine yeni ürünler ile kusursuz hizmet anlayışından taviz vermemektedir.

1500ton

Aylık Vida üretim kapasitesi

20000m2

Üretim alanı

image
image
image

MERİDYEN VİDA TANITIM FİLMİ

Entegre tesisimiz aylık ;
500 Ton Vida Üretim
600 Ton Tel Çekme
1000 Ton Isıl İşlem ve Kaplama Kapasitesine sahiptir.

MARKALARIMIZ

Bize Ulaşın
MERİDYEN VİDA CİVATA SAN. ve TİC. A.Ş.